Firmast

Indrem Elementmajad osaühing on asutatud 2005. aasta aprillis, ettevõte põhineb 100% Eesti kapitalil. Indrem tahab olla positiivse elukeskkonna looja. Oma kodu - see on pere söögilaua taga, klaas veini kamina ees, mõnusad saunaõhtud sõpradega. Kodu on koht, kus on alati hea olla ja meie tahame olla Teile abiks oma kodu loomisel.

Toodame puidust elementmaju

Puidust elementmaja on soodne, kvaliteetne ning kiire püstitusega. Meie valikus on mitmeid tüüpmajaprojekte ning valik täieneb pidevalt, samuti pakume ka võimalust koostöös meie arhitektiga just Teile sobiva projektlahenduse väljatöötamist. Läbimõeldud projektid ja lihtsad ehitusmeetodid võimaldavad Teil kolida uude koju 4 kuni 6 kuud peale ehitusloa väljastamist.

Tugev meeskond

Peame oma organisatsiooni väärtusteks sihikindlat ja teotahtelist, kliendisõbralikust müügipoliitikast ja kõrgest teeninduskultuurist lugupidavat meeskonda. Meie tehas asub Aasperes ning sealne tootmismeeskond on suurepärase varasema praktilise kogemusega elementmajade püstitamisel.

Oleme paindlik partner

Tahame olla Teile paindlik partner, et saaksite valida meie erinevate majamudelite üha suurenevast valikust just sobiva. Kodu soetajad on meie jaoks pigem partnerid kui kliendid, tahame koos jõuda iga pere jaoks sobiva lahenduseni. Selge eesmärgiga partnerlus, mis seisneb üksteise mõistmises, toob parima lõpplahenduse nii Teie perele kui meile, et saaksime oma tööst uhkust tunda. Majad kerkivad kogemustega töötajate käe all kindlalt kogu ehitusjärgu vundamendist katuseni. Meie eesmärk on alati pidada kinni antud lubadustest.

Austame Teie aega

Töötame motoga "parem varem kui hiljem" ehk Teie aja austamine ja tähtajast kinnipidamine on meile äärmiselt oluline. Majade tootmine ning püstitamine on terviklikult meie pärusmaa, mille tulemusel on võimalik pakkuda konkurentsivõimelist hinna ja kvaliteedi suhet. Teil on omalt poolt võimalik jälgida kogu tootmisprotsessi koos ehituskonsultandiga, kes on Teile alati abiks kõikvõimalike jooksvate küsimuste puhul.

Meie asukoht

Meie esindus asub Aasperes, Tallinn –Peterburi mnt. 80km, kus asub ka elementide tootmine. Plaanime avada müügiosakonna ka Tallinnas ning investeerida jooksvalt tootmisesse ning uue tehase valmimisse, mis suurendaks meie tootmisvõimsust.

Põhitegevus NACE klassifikaatori järgi: 20304. Tooted HS klassifikaatori järgi: 9406 Kokkupandavad hooned.