Indrem Elementmajadest

Indrem Elementmajad osaühing on asutatud 2005. aasta aprillis, ettevõte põhineb 100% Eesti kapitalil. Indrem tahab olla positiivse elukeskkonna looja. Oma kodu – see on pere söögilaua taga, klaas veini kamina ees, mõnusad saunaõhtud sõpradega. Kodu on koht, kus on alati hea olla ja meie tahame olla Teile abiks oma kodu loomisel.

KES ME OLEME

Indrem Elementmajad OÜ on õnnelike klientide üle uhkust saanud tunda juba alatest aastast 2005. Oleme kõrgest teeninduskultuurist ning kliendisõbralikust müügipoliitikast lugupidav organisatsioon. Väärtustame nii enda, kui kliendi aega ja antud lubadustest ning tähtaegadest peame alati kinni.

MIDA ME PAKUME

Indremi missiooniks on luua igale kliendile kodusoojusest pakatav ja kvaliteetne maja. Toodame puidust elementmaju, mis oma lahenduselt on soodsad, kvaliteetsed ja kiire püstitusega. Tänu meie võimekale arhitektile saame luua täpselt kliendi soovidele vastava kodu.

KUIDAS ME TEOSTAME

KVALITEETSELT – meie võimatut võimalikuks tegev arhitekt ja kindla käega ehitajad, koostöös Indremi pikaajalise kogemusega, loovad kliendile kodu, mis on tehtud, et kesta!
KIIRELT – läbimõeldud projektid ja kasutatavad ehitusmeetodid võimaldavad kliendil uude koju kolida 4-6 kuu jooksul peale ehitusloa väljastamist. Meie motoks on: “Parem varem, kui hiljem!”
LÄBIPAISTVALT – kliendil on võimalus olla kaasatud kogu projekti vältel ning tekkivaid jooksvaid küsimusi aitab selgitada meie abivalmis ehituskonsultant

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Indrek Tudre

Ettevõtte asutaja, tegevjuht

Telefon: +372 5663 6256
E-post: info@indrem.ee